Środa, 06 lipca 2022 r.
   » Strona główna
   » VWMANIA
   » Speed Mania
   » Konkurs Auto Sezonu 2018
   » Demo Car VW MKI
   » Demo Car VW Touran
   » Project Wolf
   » Kontakt

W sprawach  stoisk wystawowych oraz sponsoringu proszę o kontakt:

e-mail: biuro@vwmania.org

Untitled Document

Uwaga!!!
Prosimy o nie wnoszenie na teren zlotu opakowań szklanych!!!!
będą konfiskowane....

Oprawa Muzyczna:

DJ Drilla

W ubiegłorocznej edycji VW Mani mogliśmy usłyszeć Drillę Polską Djkę, producentkę i wokalistkę w jednym!! Djka zrobiła bardzo dobre wrażenie na uczestnikach VW Mani więc postanowiliśmy zaprosić ją także w tym roku. Przebojowością i pozytywną energią potrafi zarazić wszystkich dookoła. Gdy chwyta za słuchawki pokazuje swój muzyczny pazur i łatwość w mixowaniu klubowych brzmień, a podczas koncertów zabiera klubowiczów w niezapomnianą podróż po różnych gatunkach muzycznych. Zdradziła nam iż na okazję VW mani która przypada 3 dni przed jej 24tymi urodzinami przygotowuje urodzinowe Show !!!

DJ Spark

Mateusz Buliński - Dj Spark! - Obecnie zamieszkuje w Bydgoszczy. Swoją przygodę zaczął w 2009 roku .Pomimo swojego młodego wieku mozna go zaliczyć do jednego z najszybciej rozwijających się Dj-i w Polsce.Zagrał w już w klubach na terenie woj.Kujawsko-Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Pomorskiego a także Podlaskiego.Styl jakim rozgrzewa do czerwoności parkiet to House i jego odmiany, a także muzyka Komercyjna. Potrafi się dostostosować muzycznie do każdego!

Po więcej informacji można wchodzić na www.facebook.com/SparkOfficial

Dj Komos

Komos na imprezie VW Mania zaprezentuje pokaz Basowego Brzmienia z wykorzystaniem ostatnio modnego stylu muzycznego DUBSTEP. Poczujecie w na własnej skórze dotyk prawdziwego Basu!! Dubstepowe dźwięki idealnie sprawdzają się w testowaniu możliwości Car Audio. Ten pokaz na pewno długo pozostanie w Waszej pamięci.

Dj Junior

DJ Junior (Przemysław Drafc) - najmłodszy reprezentant trójmiejskiej sceny klubowej. Swoją przygodę muzyczną zaczynał w 2002 roku - początkowo byly to male dyskoteki głównie w Trojmieście, od 2005 roku już lokale w całej Polsce północnej. Grał na imprezach takich jak Techno Music Factory, Holland Trance Night. Nie ma określonego stylu muzycznego - zafascynowanie wieloma gatunkami muzyki powoduje, że każdy występ jest dla jego fanów wielką niespodzianką. Od wielu lat spokrewniony z VWMANIĄ.

 

Profesjonalne bezpÂłatne statystyki www
Copyright © 2006-2022 vwmania.org