Środa, 06 lipca 2022 r.
   » Strona główna
   » VWMANIA
   » Speed Mania
   » Konkurs Auto Sezonu 2018
   » Demo Car VW MKI
   » Demo Car VW Touran
   » Project Wolf
   » Kontakt

W sprawach  stoisk wystawowych oraz sponsoringu proszę o kontakt:

e-mail: biuro@vwmania.org

Untitled Document

Uwaga!!!
Prosimy o nie wnoszenie na teren zlotu opakowań szklanych!!!!
będą konfiskowane....

Konkursy CAR AUDIO:

Bass Race - Konkurs wykorzystuje reguły wyścigu, w którym w określonym czasie trzeba wykręcić określoną liczbę decybeli i zakończyć wyścig bliżej ustalonej granicy niż przeciwnik. W podstawowej klasie zawodnicy ścigają się do granicy 119.9dB co jest osiągalne nawet dla systemów audio bez subwooferów. W tym turnieju bardziej od sprzętu liczy się dyspozycja zawodników, czyli czas reakcji,  precyzja ustawienia sprzętu oraz zachowanie stalowych nerwów w końcówce każdej rozgrywki, gdzie trzeba uważać by nie przeskoczyć granicy do której się ścigamy.

Street Bass - konkurs dla publiczności – Konkurs oparty na zasadach profesjonalnego turnieju Bass Race rozgrywany na dwóch specjalnie przygotowanych democarach. Dzięki temu nawet ci, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w swoje własne car audio mają okazję się z nami pobawić i wygrywać nagrody fundowane przez partnerów naszej organizacji.


SVEN Drag Challange – konkurs współorganizowany przez firmę SVEN Audio z Wejherowa, w którym w dwóch klasach sprzętowych wyłonimy najgłośniejsze auta z grupy VAGa. Zwycięzcy zgarniają bnony na zakup sprzętu w firmie SVEN Audio

Szkoła Dragu – zapraszamy wszystkich VWmaniaków do przetestowania swojego sprzętu car audio w szkółce dragowej. Dowiecie się co należy zrobić by grać jak najlepiej za najmniejsze możliwe pieniądze. Profesjonalni montażyści udzielą Wam rad sprzętowych i montażowych.

 

Profesjonalne bezpÂłatne statystyki www
Copyright © 2006-2022 vwmania.org